ABOUT TEAL

از اینکه شما رو به صورت مجازی ملاقات میکنیم خوش حالیم، ما برای کسانی که همیشه یک قدم فراتر می روند، مبلمان طراحی می کنیم.

ما برندی هستیم که به انجام کارها به گونه ای متفاوت اعتقاد داریم.

پلتفرم تیل یک فضای خلاقانه چند منظوره مستقر در شهسوار است که در آن طراحی داخلی،  هنر و خلاقیت به هم می رسند.  فروش مبلمان مدرن ، آثار هنری معاصر از هنرمندان منطقه ، آبجکت‌های منحصر به فرد و پژوهش پیرامون مقوله دیزاین در اینجا اتمسفری ایجاد می کند که بستر لازم برای شکوفایی خلاقیت را فراهم میکند. چه به دنبال یک طراحی خاص برای خانه خود باشید و چه به دنبال خلق فضایی الهام بخش برای پروژه بعدی خود، هدف تیل ایجاد یک محیط خلاقانه و منحصر بفرد میباشد.

ما با براشتن گام هایی بیشتر سخت در تلاشیم تا در صنعت مبلمان، طراحی و دکوراسیون پیشرو باشیم. و انتخاب برتر برای آن دسته از افراد کمال طلبی هستیم که به دنبال محصولاتی خاص و سبک هایی منحصر به فرد هستند. .

هدف

ساخت و طراحی محصولاتی با کیفیت و ارائه آنها با خدماتی بی عیب و نقص. سعی میکنیم در تمامی مراحل مسئولیت پذیر، متعد و نکته سنج باشیم تا تجربه ی دلچسبی را از مجموعه تیل برای شما بسازیم . ما موشک به ماه نمی فرستیم (هنوز)، اما محصولات خود را در زمان بی سابقه تحویل می دهیم و سرمایه گذاری قابل توجهی در کاهش زمان تحویل انجام می دهیم.

  • وسواس

برای کامل کردن تمام جزئیات برای همه محصولاتمان، ما با دقت و نظارت شخصی هر مرحله از فرآیند طراحی، ساخت و توزیع را دنبال می کنیم. همچنین ما طراحی های عالی و کاربردی محصولاتمان که با کیفیت بالا و ماندگاری بالا و قیمت مقرون به صرفه هستند را ضمانت میکنیم.

سبک شما، نقایص شما، و سیر تکامل شما فاکتورهایی هستند که شما را تعریف می کنند. آنها هستند که شما را جالب و منحصر به فرد می کنند. مخاطب ما افرادی هستند که همیشه یک گام فراتر فکر میکنند و ذهن هایی دارند که در جست و جوی اتفاق های زیبا هستند. در تیل شما مبلمان و قطعات دکوراسیونی را خواهید یافت که بیانگر شخصیت شما هستند و شما را تشویق می کنند تا امکانات جدیدی را در فضاهای زندگی خود و فراتر از آن کشف کنید.

 

ما همه جا در کنار شما هستیم

ما را در شبکه اجتماعی دنبال کنید و نسخه های جدید و نوآوری ها را در مجله ما کشف کنید.